Siatka do bel SIPMA

Siatka do bel SIPMA

Siatki SIPMA 2000 m i SIPMA 3000 m są produkowane według najwyższych standardów jakościowych potwierdzonych certyfikatami, by dać klientowi produkt wydajny i niezawodny w każdych warunkach, oraz dla każdego rodzaju zbioru.

Gwarantowana długość. Siatka SIPMA 3000 m posiada gwarantowaną długość minimalną 3000 m
w rolce, co oznacza wystarczającą ilość siatki do wykonania o 50% więcej bel, niż z rolki o długości 2000 m. To znacząco redukuje czas przestoju prasy belującej i zwiększa wydajność – dając znacznie niższe koszty wytworzenia beli, niż w przypadku „standardowej” siatki o długości 2000 m.

Chronimy Twoje zbiory. Siatka jest niezbędną częścią procesu produkowania wysokiej, jakości paszy dla zwierząt lub najwyższej jakości podściółki dla bydła. Aby zagwarantować najlepszej jakości kiszonkę, ważne jest, żeby powietrze nie znajdowało się w beli podczas owijania, co oznacza, że potrzebujesz siatki SIPMA, która może pokryć całą szerokość beli bez zostawiania nieowiniętych powierzchni, w których gromadzi się powietrze.

Pasek ostrzegający o końcu rolki. Siatki SIPMA 2000 m i 3000 m wyposażone są w bardzo dobrze widoczny czerwony pasek ostrzegawczy, informujący o końcu rolki, który jest doskonałym sygnałem dla operatora, że wkrótce będzie musiał zmienić rolkę na nową, żeby kontynuować swoją pracę.

*źródło artykułu i zdjęcia: SIPMA.pl

Close Menu

Pin It on Pinterest

Close Panel