Siatka ochronna na silos

Siatka ochronna na silos

Specjalistyczna siatka do ochrony silosu, pryzm. Siatka ochronna na silos- pewnie zabezpiecza folie kiszonkarską -silosową przed dziką zwierzyną, ptactwem, gradem. Siatki ochronne dostępne są w różnych rozmiarach. Okres użytkowania siatki to 10 lat!!!!

Niektóre firmy oferują siatkę z okresem użytkowania 15 lat. Czy siatka wytrzyma tyle lat?

Siatka chroni przed ptakami, zwierzętami, wiatrem i gradem. Posiada wysoką odporność na rozerwanie i przebicie. Dzięki siatce folia kiszonkarska nie jest podwiewana i nie nadyma się. Siatka ułatwia otwieranie i zamykanie silosu.

Siatka jest dostępna w podstawowych rozmiarach:  6 m x 10 m,   8 m x 10 m,   8 m x 15 m, 10 m x 15 m, 12 m x 10 m, 12 m x 15 m. Jeżeli znajdzie się klient to firmy są w stanie zaoferować siatkę w nieparzystych szerokościach np. 5 czy 7 metrów i w długościach np. na 100m. Ale trzeba wtedy Herkulesa, aby ją podnieść.

Siatki te występują także w różnych grubościach. Na rynku polskim występują siatki o gramaturze 19, 21, 22 g/m2 i w kolorze czarnym lub zielonym. Dwa lata temu siatka w kolorze czarnym się nie sprawdziła. Miała chyba poniżej 19 g/m2 i robiły się dziury.

Close Menu

Pin It on Pinterest

Close Panel